Elektronik Sigara

Amerika’da En Çok Tercih Edilen E-Sigara Çeşitleri


Türkiye’de genelde sahteleri satılan elektronik sigaralar, sahte likitlerle birlikte kullanıldığında normal sigaradan daha tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Orijinal e-sigara ve likitler ise sigarayı bırakmaya yardımcı oluyor.


Elektronik sigara, Amerika’da çok tercih ediliyor. Sigara bağımlılığından kurtulmak için FDA onayıyla satılan birçok marka, sigaradan daha az zararlı olan bir etkiyle kullanılıyor.


Elektronik sigara, sigara bağımlıları tarafından, sigaradan daha az zararlı olması sebebiyle tercih ediliyor. Özellikle FDA onaylı markaların tercih edilmesi uzmanlar tarafından öneriliyor. Biz de Amerikapaketim.com olarak, sigarayı bırakmak isteyenlere, orijinal elektronik sigara ve likit alışverişi konusunda aracılık ediyoruz.


En çok tercih edilen ve kullanıcıların oylarıyla müşteri deneyimini üst seviyeye çıkaran orijinal e-sigara markaları, Amerika’daki kullanım oranlarına göre aşağıda gibi listelenmektedir.


Popüler E-Sigara Markaları

V2 Elektronik Sigara

Amerika’da üretildiği zaman satış rakamı 1 milyonu aşan ve çok fazla sayıda sahtesi yapılan orijinal V2 elektronik sigara çeşitlerine Amerikapaketim aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 2018 yılında da en çok tercih edilen e-vapor markası olan V2, farklı çeşitleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle Amerika’dan ithal edilerek adresinize teslim ediliyor. Güvenli paketleme ve ekspres kitlerle e-sigara alanında ilk tercih edilen marka olan V2, tüm dünyada biliniyor.

$18.42 114.14 TL
SATIN AL

V2 Pro

Hybrid teknolojisine ayak uyduran V2, Pro serisiyle de çok tercih ediliyor. Avuç içine sığabilen boyutu ve paslanmaz çelik malzemesi ile uzun süre kullanabileceğiniz bu ürün, orijinal olarak adresinize teslim ediliyor. İstediğiniz aromadaki likit seçenekleriyle beraber, V2 Pro teminini Amerikapaketim aracılığıyla yapabilirsiniz.

$139.99 867.42 TL
SATIN AL

Aspire Gusto

Çakmak görünümüne sahip olan ve renkli çeşitleriyle tasarımsal açıdan da hoş görünen Aspire Gusto, orijinal olarak temin edilmesi zor olan e-sigara çeşitleri arasında bulunuyor. 70 mm boyutu ve farklı renk seçenekleriyle bir e-sigaradan çok çakmağa benziyor.

$30.22 187.25 TL
SATIN AL

Juul E-Cigs

Estetiğe önem verenlerin tercih edeceği Juul E-Cigs, en iyi e-sigara markaları arasında yer alıyor. Uç podlarıyla, tüketicilerine diğer markalardan farklı bir kullanım şekli sunan ürün, Amerikapaketim aracılığıyla orijinal olarak satın alınabiliyor.


$42.99 266.38 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler