Marlboro iqos

Marlboro iqos, sigara tiryakilerinin son zamanlarda en fazla dikkatini çeken, orijinal ürünlerden biri haline geldi. Normal sigarayla arasında pek çok fark bulunan Marlboro iqos fiyatı sayesinde de uzun vadede avantaj sağlıyor.


Normal sigarayı yaktığınız zaman 800 dereceyi bulan yüksek ısı ile kağıttan gelen kimyasal maddeleri de solumak zorunda kalırsınız. Fakat iqos ile en fazla 300 dereceyi bulan ısı ile ağzınızda aromalı bir buhar oluşur. Koku ve katran içermeyen bir duman ortaya çıkar. Yapılan araştırmalara göre normal sigaraya göre neredeyse yarı yarıya azalan bir zarar söz konusu oluyor. İçerdiği tütünün bitme noktasına geldiği zaman cihazın üstünde bulunan ışığın renk değiştirmesi de, benzini biten arabanın uyarı vermesi kadar pratik ve çözüm odaklı diyebiliriz. Hem kullanım kolaylığı hem de sigara kadar az yer kaplayan ebatıyla taşınması kolay ve konforlu ürün olarak piyasada satışta bulunuyor.


Marlboro iqos fiyatı Türkiye’de piyasaya ilk sunulduğu zaman Marlboro fiyatı ile aynı olarak kampanya yürütülmüş ve odak noktası haline gelmişti. Şu anda farklı fiyat skalalarıyla ilgi çekmeye de devam ediyor. En cazip fiyat garantisiyle ürünü satın almak için iki seçeneği de kullanabilirsiniz. ‘Siz benim yerime satın alın’ diyorsanız; Marlboro iqos satın al yazarak ürünün linkini kopyalayabilir ve Amerikapaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırabilirsiniz.


Marlboro iqos sahibi olmak için ödemenizi ister kredi kartına 3 taksitle isterseniz havale/eft yoluyla yaparak kalan tüm işlemleri ekibimize bırakabilirsiniz. Satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin ederek Los Angeles’ta bulunan sevkiyat noktamıza gelmesini sağlayacaktır. Merkezimize ulaşan ürün için kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilerek, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde size ulaşması için kargoya verilecektir. ‘Kendim satın almak istiyorum’ diyorsanız, ürünü Los Angeles’taki merkezimize kargolatabilirsiniz. Ardından kargo bedeli ve vergi tutarı size bildirilecek ve onayınızın ardından size ulaşması için kargoya verilecektir.


Merak ettikleriniz, sistemsel sorularınız ve sevkiyatla alakalı bilmek istediğiniz her şey için bize (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amerikapaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Marlboro iqos sahibi olmanız için hazırladığımız cazip fiyatlı ürün listesini aşağıda bulabilirsiniz.

IQOS 2.4 Device Navy kit

$66.99
SATIN AL

IQOS Kit 2.4 Plus

$98.00
SATIN AL

IQOS Limited Edition

$130.00
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular