Milwaukee Fuel Ürünleri

Düzenli olarak satışı artan ve tarafımızdan talep edilen Milwaukee fuel ürünleri için son dönemde siz kullanıcılarımızdan gelen ilgi sebebiyle nasıl alım yapabileceğinizi, hangi sitelerden avantajlı ürünler bulabileceğinizi ve alım koşullarını bu makalemizde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.


1924 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Milwaukee `Nothing but Heavy Duty` mottosuyla odak noktasını belirlemiş ve aradan geçen neredeyse 100 yıl boyunca çizgisini korumaya devam etmiştir. Sektöre liderlik eden Milwaukee Fuel, performans ve inovasyonu bir arada geliştirerek gerek ticari alanda inşaat faaliyetlerini yürüten büyük firmalar, gerek görece küçük taşeron formalar gerekse ev ihtiyaçlarının giderilmesi adına modellerini satışa sunmuştur.

 

Milwaukee Fuel Matkap ürünleri başta olmak üzere ne yazık ki Türkiye’de ya bulunamamakta ya da Amerika fiyatlarının çok üzerinde satışa sunulmaktadır. Amerikapaketim.com olarak birçok markanın birçok modelini satın alabilmeniz adına Amerika’nın kapılarını ardına kadar açmaya, Milwaukee Fuel ile devam ediyoruz.


Milwaukee, kendi websitesinde doğrudan satış yapmamaktadır. Homedepot.com, zoro.com,amazon.com, ebay.com gibi websitelerinde Milwaukee Fuel modellerini bulabilirsiniz. Burada yapmanız gereken öncelikli Milwaukeetool.com adresinden firmanın kendi websitesine girerek ihtiyacınız olan modeli belirlemek. Ardından ilk bakmanız gereken websitesi ebay.com. Satın almak istediğiniz modelin numarası ve adını, ebay.com arama kutusuna yazarak çıkan sonuçlar üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz. Ebay.com üzerindeki fiyatlar birçok siteye göre her zaman daha ucuzdur. Eğer ikinci el almayı kabul ediyorsanız, fiyat daha da aşağı inecektir. Ebay.com üzerinden satın aldığınız ürünler ortalama olarak 1 hafta içerisinde sevkiyat merkezimize ulaşmaktadır.


Milwaukee Fuel Türkiye sevenleri için birkaç modeli derledik:

Milwaukee 2691-22 M18 Compact 2-tool Combo Kit

Milwaukee 2691-22 küçük ve orta ölçekli inşaa, yapı ve onarım işleriniz için idealdir. Kablosuz yapısı, 18V Li-On şarj edilebilir pil ile çalışır. Ürün ağırlığı 1.5 kg dır.

$175.00 948.31 TL
SATIN AL

Milwaukee 2781-20 M18 FUEL 4-1/2 / 5 Grinder, Slide Switch Lock-On

Dünyanın performansı en yüksek kablosuz bileyleyicisidir. Vibrasyonu son derece az, stabil ve kullanımı kolaydır.

$129.88 703.81 TL
SATIN AL

7pc x 12" long BRAD POINT WOOD DRILL BIT SET

İhtiyacınız olan tüm uçlar bu sette sizler için mevcut olacak.

$12.60 68.28 TL
SATIN AL

Milwaukee 2767-20 M18 FUEL 1/2" High Torque Impact Wrench with Friction Ring NIB

$171.00 926.63 TL
SATIN AL

Milwaukee M18 18-Volt Lithium-Ion Cordless Jobsite Fan and M18 18-Volt Battery

Çalışma ortamınızda sizi rahatlatacak ve performansınızı artıracak, kablosuz Milwaukee fan.


$295.95 1,603.72 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler