Dünyanın En Popüler Puro Markaları

Amerikapaketim kullanıcılarından son zamanlarda gelen en sık taleplerden biri de purolar. Purolar hakkında gelen sorulara cevap verebilmek ve siz puro severleri ya da puroya yeni başlamak, havalı görünmek isteyenler için bu makalemizi hazırladık.


Puro, basit bir anlatımla silindir şeklinde sarılmış tütün yapraklarından oluşan bir üründür. Ortasında, içinde tütün parçacıkları bulunan bir tutucu yaprak ve bunun etrafında spiral şeklinde sarılmış sarıcı yaprak bulunur. Puroyu farklı ve pahalı kılan içindeki tütünün dışında, sarıcı yaprağın sağlam, esnek, güzel aromalı ve düzenli yanıcı özelliğe sahip olmasıdır. 


Amerikapaketim olarak merkez ofisimiz California’da olduğundan ötürü, çok sayıda kaliteli puro üreticisi ve satıcısı ile komşuyuz. Bu nedenle hem kargo süresi hem de erişimimiz bize, dolayısıyla siz kullanıcılarımıza büyük avantaj sağlıyor.


Puro, ağırlıklı olarak Güney Amerika bölgesinde yetişen ve bu bölgede tüketilen bir üründür. Bir kalite ve statü sembolü olarak görünen puro, aynı zamanda mükemmel bir hediyedir. Fiyat aralığı oldukça geniştir.


En Popüler Puro Markaları

JR Alternative Cigars

40 yılı aşkın süredir puro üretimi yapan JR Alternative Cigars, Macanudo, Excalibur ve Montecristo gibi markaların tütünlerini kullanmaktadır. Tamamiyle el yapımı olan JR Alternative Cigars, en üst kalite olarak tanımlanırken, ekonomik sınıfa girer.

$44.60 240.10 TL
SATIN AL

Romeo y Julieta Cigars

1875 yılında, adını Shakespeare’in ünlü romanı Romeo y Julieta’dan alan Romeo y Julieta Cigars Winston Churchill’in en favori markasıydı. Firmanın tarihi ve Küba mirasına olan bağlılığı, Romeo y Julieta Cigars’ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliktir.

$122.00 656.76 TL
SATIN AL

Montecristo Cigars

1935’te Küba’da mütevazı bir başlangıç yapan Montecristo Cigars, bugün Dominik Cumhuriyeti ve Nikaragua’da dünyanın en iyi puro ustaları ve silindirleriyle her şekil, güç, renk ve boyutta puro üretimi yapıyor.

$52.70 283.70 TL
SATIN AL

Macanudo Cigars

Macanudo Cigars, Amerika’nın en çok satan premium purolarından biridir. Puro sevenler için Macanudo’yu anlatmaya gerek yok. Egzotik ve sıra dışı el yapımı purolar üreten Macanudo Cigars, her sigara içenin zevkini tatmin edebilir.

$144.10 775.73 TL
SATIN AL

Arturo Fuente Cigars

Arturo Fuente Cigars, bir follower'dan ziyade ''game changer'' özelliği ile öne çıkıyor. Carlos Fuente’nin kurduğu Arturo Fuente Cigars, mükemmel puro sargısı, dolgu tütünlerini titizlikle yetiştirmesi ile puro dünyasına yep yeni bir bakış açısı getirdi.

$131.00 705.21 TL
SATIN AL


Diğer birçok marka ve model için aşağıda önerdiğimiz websitelerini ziyaret edebilirsiniz:


www.jrcigars.com


www.cigarsinternational.com


cigarandpipes.com


www.famous-smoke.com


www.cigar.com


Amerika’dan Nasıl Puro Satın Alırım?


Gelelim bu sanat eserlerini nasıl temin edebileceğinize. Amerika’da yurt dışından puro alımı yasak olduğundan ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' servisimizi kullanarak Amerikapaketim aracılığıyla getirtebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz puroyu seçmek, ürün linkini ya da linklerini, sırayla ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırmak. Detaylı bilgi için destek@amerikapaketim.com adresimize e-mail atabilir ya da 0850 840 0402 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler