Sigara Sarma Makineleri

Tütün kullanımı konusunda klasik yöntemleri tercih edenlerdenseniz, işinizi kolaylaştıracak sigara sarma makineleri ile kendi tütününüzü kendiniz sarabilirsiniz.


Sigara sarma makinesi, son dönemde sigara fiyatlarının artmasıyla tütünü likit değil kuru sevenler için mucizevi bir buluş olarak öne çıkıyor. Birçok markanın çeşitli fonksiyonlarında sigara sarma makinesi olsa da tütün sarma makinesi olarak da bilinen elektrikli sigara sarma makineleri ve manuel sigara sarma makinelerini, sigara sarma makinesi fiyatlarına göre sizler için derledik.


Sigara sarma makinesini nasıl satın alacağınızı ve en iyi sigara sarma makinelerini aşağıdaki yazımızda detaylıca görebilirsiniz.


Nasıl Sigara Sarma Makinesi Satın Alacağım?

Öncelikle beğenmiş olduğunuz sigara sarma makinesinin linkini amerikapaketim.com ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa girmeniz gerekiyor, ardından ''Hemen Al'' butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu kadar basit! Siparişiniz uzman satın alma ekibimiz tarafından sizin için satın alınacak ve sevkiyat merkezimize geldiğinde tarafınıza bilgi verilecektir. Sevkiyat onayı vermeniz ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Tüm gümrük işlemleriniz herhangi bir ek hizmet bedeli talep edilmeden tarafımızdan yapılacaktır. Ülkemizde sigara sarma makinesi için vergi oranı %20’dir. Ürün bedeli üzerinden %20 gümrük vergisi talep edilecek ve hiçbir gümrük işlemi ile sizi uğraştırmadan kapınıza teslim edilecektir.


Tütün kullanımı her ne kadar sakıncalı olsa da, insanlar asırlardır kendi tütünlerini harmanlayıp, sararak kullanmayı tercih etmiştir. Özellikle son yıllarda, bu alışkanlığını sürdürenler için, sigara sarmayı daha pratik bir hale getiren ürünlerin tercih edilmesi önemli bir unsur olmaya başlamıştır. Sarma sigara içenler, klasik sigaralardan keyif almazlar. Ancak sigara sarmak da her zaman pratik bir çözüm değildir. Bu yüzdendir ki, sigara saranlar için sigara sarma makineleri, iyi bir alternatif ve çözüm yoludur. Biz de Amerikapaketim olarak, basit ve ileri seviyedeki sigara sarma makinelerine sahip olmanız için size aracılık ediyor, talep etmiş olduğunuz ürünleri kısa süre içinde evinize kadar teslim ediyoruz.


Sigara Sarma Makineleri Nasıl Çalışır?

Sigara sarma makineleri, boş filtreleri tütünle dolduran aletlerdir. Elektronik olmayan bu aletleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır.


Sigara sarma makinesi satın alınırken makinenin “enjeksiyon” kısmının olması gerekmektedir. Bunun en önemli sebebi de, enjeksiyon kısımlı makinelerin sigara sarımı sırasında dökme yapmamasıdır. Makineleri ticari alanda kullanacaksanız, enjeksiyonlu makine almanız gerekmektedir. Enjeksiyonlu makinelerde dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır: Öncelikle, makinede tütününüzü ıslak ya da kuru kullanmamanız gerekmektedir. Eğer tütününüz çok ıslak olursa, makine dolum yapamaz ve tıkanır. Aynı zamanda ıslak tütünü kullandığınızda sigaranız yanmayacaktır. Kuru tütün kullandığınızda ise, nizami bir sarım gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu sorunları yaşamamanız için nemli tütün kullanmanız gerekmektedir.


Bunun dışında, piyasada çok fazla sayıda satılan sigara sarma makine modellerinden biri de hazneli elektrikli sigara sarma makinesidir. Sigara sarma makinesi almadan önce mutlaka makineler hakkında yapılan yorumları okumanız gerekmektedir.


Sigara Sarma Makinesinin Kullanımı

Sigara sarma makinesinin kullanımı oldukça basittir. İşte sigara sarma makinelerinin kullanımı:


- Makineyi açın. Hazırlamış olduğunuz tütünü makinenin içerisine yerleştirin.

- Makaronu makineye takın.

- Aşağı kısımdaki hazneye tütünü koyun ve daha sonra elinizle sıkıştırın.

- Makinenin kolunu aşağıya indirin. İşte bu kadar! Sigaranız hazır.


Kullanım miktarı artıkça makinenin kalitesine göre arızalar yaşanabilir. Ancak kaliteli bir makine, uzun süre kullanabileceğiniz özelliktedir. En iyi markaları bulabileceğiniz Amerikapaketim ile sigara sarma makinesi siparişi verebilir, kısa sürede ürününüzü güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Sigara Sarma Makineleri

Powermatic Plus 2

Powermatic Plus 2 elektrikli sigara sarma makinesi, Amerikan patentli olup USA mühendislerinin yaptığı, oldukça sağlam, her türlü tütünü hatta iri tütün tozlarını bile rahatlıkla saran bir makinedir. Powermatic’in dış görünümünden bahsedecek olursak, gayet kibar ve hafiftir. Çok sessiz çalışan bu makine ile gece bile rahatlıkla sigara sarabilirsiniz. (15 dakikada 200 adet sarabiliyorsunuz. Teste tabi tutulmuştur.)

$60.37
SATIN AL

Top-O-Matic

Sigara maliyetinizi azaltmak istiyorsanız, ya da herhangi bir firmaya ücret karşılığı tütün dolum işi yapıyorsanız, Top-O-Matic sigara sarma makinesini almanızı tavsiye ederiz. Top-O-Matic sigara sarma makinesi ile 15 dakikada 200 adet sigara sarabilirsiniz. Saracağınız tütünü kurutmaya ihtiyaç duymazsınız. Makinenin içinde bulunan özel olarak yapılmış mekanizma sayesinde dolum esnasında çok az enerji harcarsınız. Bu özelliği sayesinde saatlerce yorulmadan sigaraları doldurabilirsiniz.

$41.99
SATIN AL

OCB Micromatic

OCB sigara sarma makinesi, her tip filtre ve her çeşit tütün için kullanılabilen bir sigara doldurma makinesidir. Hazır pakette satılan sigaralar kadar sarma yapabilirsiniz. Kullanımı pratiktir ve az enerji ile çalıştırabilirsiniz. Kendinizi yormadan saatlerce sigara sarma işlemi yapabilirsiniz. Tek seferde ideal bir şekilde sararak fazlalık ya da boşluk bırakmadan sigaralarınızı doldurabilirsiniz. Bu da size zaman kazandıran bir özelliktir. Çalışırken kaymasını engelleyen makinenin altındaki plastik kauçuk sayesinde zorlanmadan sigara sararsınız.

$81.71
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular