Sporcu Takviye Ürünleri


Spor yapmak, dayanıklılığı artırmak ve vücudu şekle sokmak açısından oldukça önemlidir. Ancak tek başına yeterli olmayan bu durumun, sporcu takviye ürünleri ile desteklenmesi gerekmektedir.


Sağlıklı beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak, vücut kas oranının artmasını sağlarken, daha fit bir görünüme de yol açar. Yani kilo vermeseniz bile, kullandığınız sporcu gıdaları ve egzersizler sizi daha seksi ve ince gösterir. Sizin için hazırladığımız en çok tavsiye edilen sporcu takviye ürünleri ile siz de hayal ettiğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.


Neden Sporcu Takviyesi Kullanmalıyız?


Sporcu takviyesi kullanımı, spor yaparken dayanıklılığın artması ve kas yapımının hızlanması açısından oldukça önemlidir. Yağ kütlesinin daha kolay erimesini sağlayan ve kilo vermeyi kolaylaştıran bu ürünler, spor yapan kişilerin performansını bir üst seviyeye taşımaktadır. Sporcu takviyeleri, kas yapımını hızlandırdığı için oldukça önemli takviye edicilerdir.


Diğer Takviyeler


Protein tozları gibi performans artırıcı ürünler de son zamanlarda oldukça popüler konumda. Bun-lar arasında sporcu takviye ürünleri olarak aşağıdaki ürünleri sitemiz aracılığıyla uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


  • Nutrachamps Korean Red Panax Ginseng,
  • Nutratech Probio 15 Probiotics,
  • Turmeric Curcurin Supplement,
  • Nature’s Wonder Supplement,
  • Move Free Advanced Plus.


Bu ürünleri tercih ederek spor yapmanın etkilerini daha iyi görebilirsiniz. Özellikle spora yeni başlayanlar hangi sporcu takviyesi en iyisi merak eder. Bu ürünleri, herhangi bir metabolik hastalığınız yok ise güvenle kullanabilirsiniz.


En Etkili Supplement Ürünleri

Weider Nutrition Premium Whey

Listemizin ilk sırasında yer alan Weider Premium Whey protein tozu, kolay karıştırılabilen yapısı ve %100 biyolojik etkisi nedeniyle (%25 BCAA, %20 beyaz protein) spora yeni başlayanların ilk tercihi olmaktadır. 2300 gramlık bir pakette 77 porsiyonluk servisin bulunduğu ürüne, Amerikapaketim ile çok uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

$302.93 1,630.76 TL
SATIN AL

Isopure Low Carb Protein Powder

Kaliteli proteinden üretilen ve çok az kalori içeren ürün, gluten içermediği için çölyak hastalarının da güvenle kullanabileceği protein destekleri arasında yer almaktadır. 2000 gramlık pakette, 66 porsiyonluk ürün bulunmaktadır.

$39.99 215.28 TL
SATIN AL

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional, hem izole hem de konsantre protein içerir. Aminoasit proteini ve sindirim enzimi taşıyan ürün, şeker ve yağ oranı düşük olduğu için çok sık tercih edilmektedir. Kullananların memnun kaldığı bu ürün, genellikle ikinci aydan sonra etkisini göstermeye başlamaktadır.

$29.99 161.45 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler